טלפון: 09-7493837 או 09-7411103 | Email: ephraim222@gmail.com

פרופיל החברה.

מדוע הלקוחות שלנו אוהבים לעבוד איתנו.

מי אנחנו?

חברת דיסק או טק מחשבים היא מהותיקות בישראל בתחום שחזור קבצים,תמונות, וכד' עם למעלה מ- 20 שנות ניסיון. תחום מומחיותה העיקרי של החברה הוא שחזור נתונים (DISASTER DATA RECOVERY) או שחזור קבצים, עבור כל בעל מחשב – מהלקוח הפרטי ועד חברות בעלות רשתות תקשורת מלאות (כולל כל סוגי השרתים והדיסקים הקשיחים).

חשוב לדעת כי ניתן לשחזר כמעט כל דיסק בכל מצב – מותנה בעלויות הרצויות ללקוח (לא כולל תוכנות ומערכות הפעלה; את אלו ניתן להתקין בנפרד, בשירות הניתן לאחר השחזור). כמו כן, דיסק או טק מחשבים עובדת עם חברות ביטוח המכסות את הנזק שנגרם בעקבות איבוד מידע.

בנוסף, דיסק או טק מחשבים מציעה גם שירותי מעקב וחקירה אחר משתמשי-מחשב (FORENSIC , שירותי המרת קבצים וחומר אנלוגי לפורמטים דיגיטליים. (CONVERSIONׁ), ושרותי גבוי. (BACKUP). שירותי החקירה מתבצעים ללא התקנת תוכנות במחשבים הנתונים למעקב, ואוספים מידע בזמן אמת אודות פעילות המשתמש במחשב, ברשת הארגונית ובאינטרנט. שירותי ההמרה בדיסק או טק מאפשרים להפוך כל חומרה אנלוגית לפורמט דיגיטלי מתקדם, לשם שמירה ואחסון ולכל מטרה אחרת.

לחברת דיסק או טק מחשבים קהל לקוחות גדול בכל הארץ, הנהנה משירות 24 שעות ביממה (לא כולל שבת וחג, למעט מקרי פיקוח-נפש). נשמח לעמוד לשירותכם בכל נושא ועניין בתחומי התמחותנו.

פגוש את הצוות

אפרים פרידמן

בעלי החברה
Back to Top